דלג על חיפוש 1
חיפוש 1
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners
אתר הטבות
תרומות
פייסבוק
צרכנות
חילים משוחררים
טיפים בנושאים שונים
השמה
חנות וירטואלית

ניוזלטר 2

תמונה
 

לא יכולתם להשתתף באירועים והפעילויות שהתקיימו לאחרונה ????

 

אנחנו מביאים את האירועים אלייך .... 

מועדון העשרה ואקטואליה

וביקור בבסיס אשדוד

תמונה

ביקור נגדים בבסיס חיפה 

תמונה
 

משט לזכר לוחמי המשחתת אח"י אילת

תמונה
 

נותרו 5 ימים להצטרף לקמפיין !!!!!

 

במסגרת הפעילות שמקיימת העמותה לקידום הקשר עם זרוע הים והסיוע שלנו בנושאים הקשורים לרווחה ולשירות של הלוחמים, מצאנו לנכון להביא לידיעתך פרויקט אשר מוביל חבר העמותה יובל הולנדר להגברת המודעות לבטיחות בצה”ל בכלל ובזרוע הים בפרט .
מצורף הסבר על הפרויקט ועל הדרכים לתמוך במימושו .


באחד ביולי 1992, בשעת השקיעה, התרסק מסוק חיל האוויר עם הצוות שלו אל תוך הים מול ראש הנקרה, בעת שעבר בגובה נמוך מעל ספינת דבורה של חיל הים, כדי לנופף לה לשלום. צוות המסוק נפצע וחולץ על ידי לוחמי הדבורה, ורק לוחם 669 גיל רוזנטל ז״ל מקיבוץ ניצנים נעדר במשך כשעתיים עד שנמצא ללא רוח חיים בעומק הים.
יובל הולנדר, שהיה סגן מפקד ספינת הדבור שהגיעה למקום ההתרסקות זמן קצר אחריה וניהל על הסיפון את הורדת לוחמי 669 ממסוקים וצוללני חיל הים, צילם תמונת השקיעה המוצגת בדף הקמפיין - שהחזירה אותו 27 שנה אחרי התאונה לאירוע הקשה ההוא, כדי להפיק ולביים סרט ״שיציל חיים״ לדבריו.

״הייתי בן 20, וראיתי מולי את מחיר הטעות בצורה הקשה ביותר - גיל היה רק בן 23, ושכב מולי מת, בגלל תאונה מיותרת״.
הסרט יעסוק במחיר הטעות, ובאבדן הקשה שקרה בעקבותיה. הסרט מיועד להדליק בראש של כל מי שעלול לעשות יום אחד טעות קטלנית ומסוכנת, אורות אדומים, שימנעו את האסון הבא.
יובל, ביחד עם חברי צוות הדבורה, המסוק, ובני משפחת רוזנטל שאיבדו את היקר להם מכל, הוזמנו להציג את הסרט וקטעים ממנו בהרצאות בטיחות בחיל הים, בבית ספר לטיסה, בפלגות בט״ש, בהכשרות פיקודיות, ואף הופיעו כבר בשתי כתבות בטלוויזיה.


לחצו כאן כדי לתמוך בפרוייקט החשוב הזה 

 
תמונה
 
 
 

מערכת רב ערוצית לקשר עם הלקוח
 
עבור לתוכן העמוד